Teuta Krasniqi me mysafirë specialë, Tuna dhe Patrisi i shkojnë në shtëpi

Dy çiftet e njohura të estradës janë bërë bashkë për të festuar “natën e shtatë të vitit të ri”.

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj Adonis Morina, mbrëmë kanë pritur në shtëpinë e e tyre çfitin e njohur të estradës, Tunën dhe Patrisin.

Yjet duket se ende janë në atmosferë festash, kjo ngase në postimin e saj në Instagram, Teuta ka shkruar se janë duke festuar natën e shtatë të Vitit të Ri.

Përveç se Tuna dhe Teuta kanë raporte të mira, miqësia e tyre ka marrë mbështetje edhe më të madhe falë miqësisë që kanë bashkëshortët e tyre Patrisi e Adonisi.

Shpesh në rrjetet sociale kemi parë fotografi ku ata kalojnë kohë së bashku.

Patrisi dhe Adonisi

Të fundit

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Vuçiq sulmon Kurtin e Thaçin: Janë mashtrues, i regjistruan me telefon takimet e mbyllura në Munih

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka akuzuar presidentin dhe kryeministrin e Kosovës se i kanë regjistruar me telefona takimet e mbyllura në Konferencën e...

Shkrimtari serb i bën një kërkesë Kurtit: Zoti kryeministër, padite Serbinë, jeni vonuar shumë

Milos Ciric, shkrimtar serb dhe aktivist për të drejtat e njeriut, ka uruar qytetarët e Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë. Ai në një opinion...