Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë.

Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora u bënë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Në jetë erdhi vogëlushi të cilin e pagëzuan me emrin Klevis.

“Mirë se erdhe në këtë botë engjëlli im i vogël, nëna dhe babai të duan pa fund”, ka shkruar pranë postimit Taulanti, imazh me të cilin edhe ndau lajmin e gëzueshëm me ndjekësit e tij.

 

Të fundit

Genc Prelvukaj dhe Sinan Vllasaliu publikojnë këngën “Hallall e ke”

Ka disa ditë që është paralajmëruar bashkëpunimi në mes dyshes Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj. Ata tashmë e kanë lansuar këngën e tyre të re...

IKShP: Ju lutemi mos dilni aty ku ka grumbuj njerëzish, mund të shkaktoni shpërthim epidemik!

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës, sërish u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve,  që të mos dalin jashtë shtëpive të tyre, transmeton...

Presidenti ua kërkoi mandatarin, kjo është përgjigja nga VV

Partia e parë e dalë nga zgjedhjet e gjashtë tetorit, Lëvizja Vetëvendosje do të duhet që të propozojë një mandatar të ri, pas mocionit...

SHITËSIT E FIDANËVE NË KRUSHË KONFIRMOHEN ME KORONAVIRUS, KËRKOHET QË BLERËSIT TË PARAQITEN NË QKMF

Kryetari i Këshillit të fshatit Krushë e Madhe, Selami Hoti, ka njoftuar qytetarët se dy shitës të fidanëve në Malishevë kanë rezultuar pozitivë për...

“E shpëtuam babën”, Mozzik me fjalë prekëse nga spitali

Dy reperët e njohur shqiptar, Mozzik dhe Getinjo, së fundmi janë përballur me diçka shumë të rëndë. Babai i tyre Gazmend Aliu ka pësuar infarkte...