Speciale

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Të fundit

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Vuçiq sulmon Kurtin e Thaçin: Janë mashtrues, i regjistruan me telefon takimet e mbyllura në Munih

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka akuzuar presidentin dhe kryeministrin e Kosovës se i kanë regjistruar me telefona takimet e mbyllura në Konferencën e...

Shkrimtari serb i bën një kërkesë Kurtit: Zoti kryeministër, padite Serbinë, jeni vonuar shumë

Milos Ciric, shkrimtar serb dhe aktivist për të drejtat e njeriut, ka uruar qytetarët e Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë. Ai në një opinion...

SHOWBIZ

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shfaqur tepër e nxehtë në një paraqitje të saj në Tiranë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shfaqur tepër e nxehtë në një paraqitje të saj në Tiranë Këngëtarja, e cila shquhet edhe për format e saj seksi...

Patrisi foli: Kjo është e vërteta e ‘ndarjes’ me Tunën

Patrisi dhe Tuna vazhdojnë të jenë bashkë dhe këtë, sapo e ka konfirmuar vetë Patrisi. Lajmet e ditëve të fundit nuk kanë asnjë të...

Oriola Marashi përdor gjoksin për të dërguar ‘sinjale’

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka qenë prej kohësh në qendër të mediave rozë, për shkak të fotove dhe videove mjaft provokuese që...

Në prag të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Gold AG publikon këngën “Sokoli”

Gold AG e ka publikuar këngën e re. Reperi shqiptar, Arian Agushi i njohur ndryshe si Gold AG e ka publikuar projektin e tij më...
53,094FansaPëlqeje

Gadget Score

82%
Samsung Galaxy S9
65%
One Plus 6
87%
iPhone X
72%
Xiaomi Mi 8
84%
Xiaomi Mi 8

Instagram

Sport

Destinacionet

Republic of Kosovo
mist
-2.2 ° C
-0.6 °
-4 °
79 %
0.5kmh
0 %
Mon
12 °
Tue
13 °
Wed
9 °
Thu
5 °
Fri
6 °

Gazetari-Kurtit: Shyqyr që s’e keni gruan shqiptare, kështu i përgjigjet ai

Duke rrëfyer për një emision, Kurti thotë se nuk kërkon të pasurohet, por njëkohësisht thotë se nuk ankohet nga ana materiale, pasi siç thotë...

Gjasat e arritjes së marrëveshjes LVV-LDK, para takimit Thaçi-Kurti

Është e vështirë që deri më 6 janar, Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratikë e Kosovës të arrijnë një marrëveshje për koalicion. Përderisa në krye të...

Përvëluese: Albërije Hadërgjonaj çmend fansat me fotot e saj me bikini

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj për të cilën vitet janë vetëm numër, ka befasuar fansat me fotografitë e fundit në InstaStory. Ajo pa dyshim që...

Prezantohej si doktor shkence, mashtrimi me kriptovaluta i solli pasuri prej qindra miliona dollarë, njihuni me bullgaren Ruja Ignatova

Pas njërës prej mashtrimeve më të mëdha me kriptovaluta qëndron bullgarja Ruja Ignatova, e cila prej mijëra njerëzve ka vjedhur miliona dollarë. Para mijëra adhuruesve...

Halil Matoshi: Nëse nuk mundet Albini, Ramushi mbetet me ba Qeverinë e re

Këshilltari i kryeministrit në largim, Halil Matoshi ka thënë se nëse Albin Kurti nuk do të mundet që ta bëjë Qeverinë e re, atëherë...

E dhimbshme: Djaloshi nga Prishtina që vdiq sot pas aksidentit, ishte student i mjekësisë

Një aksident fatal, i morri jetën 24 vjeçarit nga Prishtina, Genc Garës. Ai para pak ditësh u godit nga një makinë në Fushë-Kosovë. Aksidenti fatal, i’a...

Kroacia merr kryesimin e Presidencës dhe Këshillit të BE’së, çka përfiton Kosova nga kjo?

Presidenca e Këshillit të Bashkimit Evropian, nga data 1 janar deri më datën 30 qershor, do të jetë në duart e Kroacisë. Sipas disa publikimeve...

Pagoi operacionet e 1 mijë fëmijëve të sëmurë: Lexoni 6 fakte për Ozil

Mesut Ozil është një futbollist profesionist gjerman me origjinë turke i cili luan për Arsenalin dhe ka luajtur Kombëtaren Gjermane, derisa u largua për...

Opinione

”Na thatë ‘lexo libra, se pa lexuar nuk do arrish gjëkundi’, por po shohim deputetë që ende nuk njohin të gjithë germat e alfabetit”

Nga Endri Shabani Kur ishim të vegjel, në fillim të viteve 1990, ju na thatë “meso se pa shkollë do mbetesh gjithë jetën pa pune”....