Speciale

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Të fundit

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Vuçiq sulmon Kurtin e Thaçin: Janë mashtrues, i regjistruan me telefon takimet e mbyllura në Munih

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka akuzuar presidentin dhe kryeministrin e Kosovës se i kanë regjistruar me telefona takimet e mbyllura në Konferencën e...

Shkrimtari serb i bën një kërkesë Kurtit: Zoti kryeministër, padite Serbinë, jeni vonuar shumë

Milos Ciric, shkrimtar serb dhe aktivist për të drejtat e njeriut, ka uruar qytetarët e Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë. Ai në një opinion...

SHOWBIZ

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shfaqur tepër e nxehtë në një paraqitje të saj në Tiranë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shfaqur tepër e nxehtë në një paraqitje të saj në Tiranë Këngëtarja, e cila shquhet edhe për format e saj seksi...

Patrisi foli: Kjo është e vërteta e ‘ndarjes’ me Tunën

Patrisi dhe Tuna vazhdojnë të jenë bashkë dhe këtë, sapo e ka konfirmuar vetë Patrisi. Lajmet e ditëve të fundit nuk kanë asnjë të...

Oriola Marashi përdor gjoksin për të dërguar ‘sinjale’

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka qenë prej kohësh në qendër të mediave rozë, për shkak të fotove dhe videove mjaft provokuese që...

Në prag të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Gold AG publikon këngën “Sokoli”

Gold AG e ka publikuar këngën e re. Reperi shqiptar, Arian Agushi i njohur ndryshe si Gold AG e ka publikuar projektin e tij më...
53,094FansaPëlqeje

Gadget Score

82%
Samsung Galaxy S9
65%
One Plus 6
87%
iPhone X
72%
Xiaomi Mi 8
84%
Xiaomi Mi 8

Instagram

Sport

Destinacionet

Republic of Kosovo
mist
-2.2 ° C
-0.6 °
-4 °
79 %
0.5kmh
0 %
Mon
12 °
Tue
13 °
Wed
9 °
Thu
5 °
Fri
6 °

Zbulimi i ri në sistemin imunitar “mund të trajtojë të gjitha kanceret”

Një pjesë e porsazbuluar e sistemit tonë imunitar mund të shfrytëzohet për të trajtuar të gjitha kanceret, thonë shkencëtarët. Ekipi nga Universiteti i Cardiffit kanë...

Pas gazetarëve, qeveria britanike ua kufizon qasjen edhe fotoreporterëve

Presidenti amerikan, Donald Trump, mund të jetë ndier i turpëruar nga fotografia ku shihej me flokë të shprishur e fytyrë të rrezitur, por kryeministri...

Në prag të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Gold AG publikon këngën “Sokoli”

Gold AG e ka publikuar këngën e re. Reperi shqiptar, Arian Agushi i njohur ndryshe si Gold AG e ka publikuar projektin e tij më...

“Çmenduria” e fansave të Taynas, ia lidhin këpucët gjatë performancës

Tayna ka arritur që shumë shpejt të krijon një numër të madh të adhuruesve kudo që ka shqiptarë. Por, disa nga fansat e saj janë...

Shpejtim Bulliqi kandidat i VV-së për kryetar të Podujevës

Shpejtim Bulliqi është përzgjedhur si kandidat për kryetar të Komunës së Podujevës . Kandidimi i tij ka ardhur pas zgjedhjeve të mbajtur brenda strukturave të...

Paralajmërimi i ekspertëve: Kujdes nga bishtat e cigareve

Ekspertët australianë paralajmërojnë se bishtat e cigareve janë po aq të dëmshëm sa edhe pirja e duhanit. Shkencëtarët zbuluan se bishtat e cigareve mbajnë një...

Ministrja e Drejtësisë thotë se politikanët do të kenë frikë nga prokuroria

Prioritet i qeverisë Kurti është padia e Kosovës ndaj Serbisë për krime lufte. Në mandatin tim nuk do të ketë prokuror që do t’i...

Nora tejet joshëse në një mbrëmje muzikore, tregon pak si shumë në fustanin e shkurtër

Këngëtarja, Nora Istrefi argëtoi publikun natën e mbrëmshme.  E veshur me fustan të shkurtër me ngjyrë të kuqe, Nora dukej provokuese, Ajo tregoi këmbët e bukura...

Opinione

”Na thatë ‘lexo libra, se pa lexuar nuk do arrish gjëkundi’, por po shohim deputetë që ende nuk njohin të gjithë germat e alfabetit”

Nga Endri Shabani Kur ishim të vegjel, në fillim të viteve 1990, ju na thatë “meso se pa shkollë do mbetesh gjithë jetën pa pune”....