Speciale

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Të fundit

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Vuçiq sulmon Kurtin e Thaçin: Janë mashtrues, i regjistruan me telefon takimet e mbyllura në Munih

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka akuzuar presidentin dhe kryeministrin e Kosovës se i kanë regjistruar me telefona takimet e mbyllura në Konferencën e...

Shkrimtari serb i bën një kërkesë Kurtit: Zoti kryeministër, padite Serbinë, jeni vonuar shumë

Milos Ciric, shkrimtar serb dhe aktivist për të drejtat e njeriut, ka uruar qytetarët e Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë. Ai në një opinion...

SHOWBIZ

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shfaqur tepër e nxehtë në një paraqitje të saj në Tiranë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shfaqur tepër e nxehtë në një paraqitje të saj në Tiranë Këngëtarja, e cila shquhet edhe për format e saj seksi...

Patrisi foli: Kjo është e vërteta e ‘ndarjes’ me Tunën

Patrisi dhe Tuna vazhdojnë të jenë bashkë dhe këtë, sapo e ka konfirmuar vetë Patrisi. Lajmet e ditëve të fundit nuk kanë asnjë të...

Oriola Marashi përdor gjoksin për të dërguar ‘sinjale’

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka qenë prej kohësh në qendër të mediave rozë, për shkak të fotove dhe videove mjaft provokuese që...

Në prag të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Gold AG publikon këngën “Sokoli”

Gold AG e ka publikuar këngën e re. Reperi shqiptar, Arian Agushi i njohur ndryshe si Gold AG e ka publikuar projektin e tij më...
53,094FansaPëlqeje

Gadget Score

82%
Samsung Galaxy S9
65%
One Plus 6
87%
iPhone X
72%
Xiaomi Mi 8
84%
Xiaomi Mi 8

Instagram

Sport

Destinacionet

Republic of Kosovo
mist
-2.2 ° C
-0.6 °
-4 °
79 %
0.5kmh
0 %
Mon
12 °
Tue
13 °
Wed
9 °
Thu
5 °
Fri
6 °

Kimete Berisha Edi Rama si opozitë e Albin Kurtit.

Edi Rama si opozitë e Albin Kurtit. Disa prej nesh nuk po e kuptojnë urrejtjen, panikun dhe histerinë kaq të madhe të disa gazetave të...

Patrisi foli: Kjo është e vërteta e ‘ndarjes’ me Tunën

Patrisi dhe Tuna vazhdojnë të jenë bashkë dhe këtë, sapo e ka konfirmuar vetë Patrisi. Lajmet e ditëve të fundit nuk kanë asnjë të...

Gjermania është një aleat dhe përkrahës i shkëlqyeshëm i Kosovës, thotë Kurti

Në Munih të Gjermanisë sot është zhvilluar dita e dytë e Konferencës së Sigurisë, ku edhe po marrin pjesë përfaqësuesit e të gjitha vendeve...

Moti për 5 ditët e ardhshme: Diell shi e borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar të dhënat për temperaturat në 5 ditët e ardhshme. Sipas Institutit fushat me presion të lartë atmosferik që kanë...

Abazi: Thaçi e ka të vështirë të besojë që erdhi dita, mos ta pengojë qeverinë

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, ka reagur pas deklaratës së presidentit të vendit, Hashim Thaçi, e cila erdhi pas postimit të deputetës së VV-së,...

Oriola Marashi përdor gjoksin për të dërguar ‘sinjale’

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka qenë prej kohësh në qendër të mediave rozë, për shkak të fotove dhe videove mjaft provokuese që...

Këto shenja nuk e harrojnë kurrë tradhtinë

Sigurisht, kapërcimi i një zhgënjimi në dashuri nuk është diçka aq e lehtë sa mendojnë shumë njerëz, sidomos kur vjen nga dikush që do...

Ish-kryeministri Haradinaj relaksohet n’maje të Bajgorës

Ish-kryeministri, Ramush Haradinaj ka vendosur që ditën e sotme ta kalojë duke shijuar bukuritë natyrore të Kosovës. Ai bashkë me bashkëshorten, Anitën, dhe fëmijët e...

Opinione

”Na thatë ‘lexo libra, se pa lexuar nuk do arrish gjëkundi’, por po shohim deputetë që ende nuk njohin të gjithë germat e alfabetit”

Nga Endri Shabani Kur ishim të vegjel, në fillim të viteve 1990, ju na thatë “meso se pa shkollë do mbetesh gjithë jetën pa pune”....