Në Shkup do të ketë policë të Kosovës gjatë ndeshjes së Kombëtares me Maqedoninë

Drejtori
i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, ka bërë të ditur se do të
jenë në Maqedoni për ndeshjen që Kosova do ta zhvillojë në muajin mars në kuadër
të play-offit të Nations League.

Qalaj
ka shtuar se me Policinë e Maqedonisë është nënshkruar marrëveshje për ndeshjen
futbollistike, që këtë lojë ta menaxhojnë së bashku.

Ai
thotë se do të dërgojnë policë dhe patrolla të policëve të trafikut dhe ato
patrulluese në qytetin e Shkupit ditën kur do të zhvillohet ndeshja.

“Dardanët”
do të kërkojnë fitore për të arritur në finale të Nations League, e me pas edhe
kualifikimin në Euro 2020.

The post Në Shkup do të ketë policë të Kosovës gjatë ndeshjes së Kombëtares me Maqedoninë appeared first on Gazeta Express.

Të fundit

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Vuçiq sulmon Kurtin e Thaçin: Janë mashtrues, i regjistruan me telefon takimet e mbyllura në Munih

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka akuzuar presidentin dhe kryeministrin e Kosovës se i kanë regjistruar me telefona takimet e mbyllura në Konferencën e...

Shkrimtari serb i bën një kërkesë Kurtit: Zoti kryeministër, padite Serbinë, jeni vonuar shumë

Milos Ciric, shkrimtar serb dhe aktivist për të drejtat e njeriut, ka uruar qytetarët e Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë. Ai në një opinion...