Me një imazh atraktiv, Tayna u thotë ndjekësve që të rrinë në shtëpi

Tayna i ka sugjeruar ndjekësit që të rrinë në shtëpi.

Tayna po sigurohet që ta ruajë veten dhe të tjerët nga përhapja e virusit Covid-19,

Këtë po e bën duke qëndruar në shtëpinë e saj. Ajo madje nuk ka harruar që të njëjtën gjë t’ua sugjeroj edhe ndjekësve të saj, numri i të cilëve nuk është i vogël.

Reperja e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shfaqet atraktive dhe pranë saj ka shkruar: Rri n’shpi.

Kujtojmë se Tayna është në përgatitje të albumit./

 

View this post on Instagram

#rrinshpi

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

Të fundit

Fifi e pranon se është e dashuruar, mes lotësh rrëfen planet për dasmën

Fifi përlotet teksa flet për mashkullin që dashuron. Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi gjatë intervistës më të fundit me Ardit Gjebrean rrëfeu shumë...

Thaçi i kërkon Lumezit të ndërmarrë veprime ndaj Agim Bahtirit: Unë dhe familja ndihemi te kërcënuar nga deklaratat e tij

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka deponuar Kallëzim Penal në Prokurorinë e Shtetit kundër kryetarit të Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtirit, pas...

Intervistë me qytetarin nga Mitrovica e Veriut: Këtu po respektohen urdhrat e Kosovës, turp ju qoftë për trillimet

Kohëve të fundit kur u konfirmuan edhe rastet e para me koronavirusin e ri në veriun e Kosovës, dolën edhe disa lajme për gjendje...

Genc Prelvukaj dhe Sinan Vllasaliu publikojnë këngën “Hallall e ke”

Ka disa ditë që është paralajmëruar bashkëpunimi në mes dyshes Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj. Ata tashmë e kanë lansuar këngën e tyre të re...

IKShP: Ju lutemi mos dilni aty ku ka grumbuj njerëzish, mund të shkaktoni shpërthim epidemik!

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës, sërish u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve,  që të mos dalin jashtë shtëpive të tyre, transmeton...