Kjo është vetura luksoze e Leonora Jakupit

Leonora Jakupi ka ekspozuar veturën e saj luksoze, gjë që nuk e ka bërë asnjëherë në jetë.

Stili i saj gjithmonë ka qenë shumë i diskutuar dhe shumë në hap me kohën sidomos 5 vitet e fundit.

Sa i përket jetës së saj private ajo e ka mbrojtur hermetikisht, por kohëve të fundit po thuhet se është në lidhje me një figurë shumë të njohur, emri i të cilit nuk është zbardhur ende.

Leonora ka treguar veturën e saj BMW, çmimi i të cilës kap shifrën 120 mijë euro, veturë kjo të cilën e kishte bjerë edhe Tayna para disa javëve.

Të fundit

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Vuçiq sulmon Kurtin e Thaçin: Janë mashtrues, i regjistruan me telefon takimet e mbyllura në Munih

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka akuzuar presidentin dhe kryeministrin e Kosovës se i kanë regjistruar me telefona takimet e mbyllura në Konferencën e...

Shkrimtari serb i bën një kërkesë Kurtit: Zoti kryeministër, padite Serbinë, jeni vonuar shumë

Milos Ciric, shkrimtar serb dhe aktivist për të drejtat e njeriut, ka uruar qytetarët e Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë. Ai në një opinion...