Horoskopi/ Parashikimi i fatit për Ditën e Shën Valentinit

- Advertisement -

Ky është horoskopi për ditën e premte 14 shkurt 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Hëna nuk do të ketë më ndikim të kundërt, ku dashuria do të dalë fitimtare, veç kujdes ndaj vendimeve impulsive. Bëni mirë që të shmangni debatet e kota. Në punë, nëse nuk ka përqendrim, mund të ndodhin gabime të mundshme, sidomos në pjesën e dytë të ditës.

Demi

Në dashuri mund të ketë luhatje të mëdha, pasi personi me të cilin shoqëroheni, nuk është më siç doni ju. Do e keni të vështira ta ndryshoni, ndaj ose ndryshoni sjelljen tuaj, ose ndryshoni partner/e. Në punë, mund të gjejnë sqarim disa çështje.

Binjakët

E premtja do të jetë pozitive për dashurinë, ku do keni mundësi të festoni Shën Valentinin në mënyrën më të mirë të mundshme. Mundohuni që të mos lodheni shumë, pasi angazhimet e ditës do të jenë të shumta.

Gaforrja

Kjo ditë do të jetë shumë e frytshme për të kuptuar nëse raporti juaj funksionin ose jo. Ndaj mundohuni që të bëni kujdes, pasi nuk është një moment i thjeshtë, edhe pse në raport me fillimjavën, situata do të jetë më mirë. Në punë mundohuni që të shmangni komplikimet.

Luani

Mund të ketë vonesa ose komplikime në dashuri, ku mund të të ketë shqetësime të cilat do i vendosin gjërat në diskutim. Mundohuni që të sqaroheni. Në punë, duhet të nxirrni në pah të drejtat tuaja.

Virgjëresha\

Mundohuni që të krijoni më shumë hapësirë për dashurinë gjatë kësaj dite, pavarësisht angazhimeve dhe nxitimit që keni. Ndonjë problem financiar, mund të shkaktojë vonesa në pagesa.

Peshorja

Mundohuni që të mbani nën kontroll humorin në çift, ku nëse keni kaluar një krizë duhet të bëni kujdes që ta zgjidhni. Në punë, bëni mirë që të përvishni mëngët.

Akrepi

Në sajë të ndikimit të Venusit në shenjën tuaj, dashuria do të bëhet më e bukur. Edhe ata që janë vetëm do të kenë më shumë mundësi, mjafton që të hidhen në lojë. Në punë do të merrni përgjigje të cilat i prisnit prej kohësh.

Shigjetari

Keni dëshirë për të rregulluar diçka që është krisur. Ndoshta nuk do e keni të lehtë dhe do të tensionoheni. Në sferën profesionale, ka shumë mundësi që të merrni një vendim të rëndësishëm.

Bricjapi

Në sferën sentimentale do të jeni disi të acaruar, edhese Hënën nuk do e keni më kundër. Mundohuni veçse që të mos mendoni më shumë për të kaluarën. Një takim i veçantë parashikohet në sferën profesionale.

Ujori

Do të ketë një acarim për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës, ndaj mundohuni që të organizoni diçka të këndshme. Në punë, bëni mirë që t’i shtyni gjërat për javën e ardhshme.

Peshqit

Duke nisur nga kjo ditë deri në fundjavë, do të ketë rikuperim të ndjeshëm në dashuri, ku gjërat do të ecin dukshëm më mirë. Mundohuni veçse që të mos i jepni më shumë hapësirë kujt nuk e meriton. Në punë, do të keni dëshirë për të triumfuar.

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -

Stay Connected

16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe

Lexo

Testet e dhuruara sot nga Gjermania, të negociuara në kohën e Arben Vitisë

Gjermania i ka dhuruar 6 mijë teste për coronavirus Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike. Ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Held, tha se ky donacion...
- Advertisement -

Digjen dy vetura të familjes së Sabit Gecit

Persona të panjohur kanë djegur dy vetura të familjes së Sabit Gecit. Njëra veturë e tipit Audi pronë e Sabit Geci dhe një tjetër...

Isa Mustafa infektohet me COVID-19

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur vet ai në një postim...

Në pritje të 170 eurove, mijëra qytetarë po shikojnë sot fytyrën e vërtetë të deputetëve kosovarë

Dje në ora 10:00 ka nisur një seancë maratonike e cila po vazhdon edhe sot. Qytetarët mund të jenë ndjerë të zhgënjyer kur ratifikimi...

Related News

Testet e dhuruara sot nga Gjermania, të negociuara në kohën e Arben Vitisë

Gjermania i ka dhuruar 6 mijë teste për coronavirus Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike. Ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Held, tha se ky donacion...

Digjen dy vetura të familjes së Sabit Gecit

Persona të panjohur kanë djegur dy vetura të familjes së Sabit Gecit. Njëra veturë e tipit Audi pronë e Sabit Geci dhe një tjetër...

Isa Mustafa infektohet me COVID-19

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur vet ai në një postim...

Në pritje të 170 eurove, mijëra qytetarë po shikojnë sot fytyrën e vërtetë të deputetëve kosovarë

Dje në ora 10:00 ka nisur një seancë maratonike e cila po vazhdon edhe sot. Qytetarët mund të jenë ndjerë të zhgënjyer kur ratifikimi...

Vuçiqi pas samitit virtual: Serbia s’pranon ultimatum

Përfundon “samiti virtual” i Parisit, Vuçiqi thotë se Serbia s’pranon ultimatum Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar të premten se shteti i tij është...
- Advertisement -