“Gruja jem”, Arbenita pranë Feros së zhveshur, uron Shën Valentinin

Arbenita Ismajli po vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale.

Modelja, e cila u bë e njohur nga lidhja me Feron, është mjaft e ndjekur dhe vetëm në Instagram numëron 449 mijë ndjekës.

Arbenita përmes Instagramit ka uruar “Shën Valentinin”, me një foto intime pranë të dashurit të saj Feros.

“Happy Valentine’s day 👅“- ka shkruar Arbenita në mbishkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

Happy Valentine's day 👅

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Ajo po qëndron pranë të dashurit të saj në Gjermani, ndërsa në këtë fotografi Fero i ka lënë komentin: “Gruja jem”, duke bërë me dije që punët qëndrojnë shumë mirë për çiftin.

Fero përndryshe tash e një kohë është zhvendosur në Gjermani dhe atje po punon për projekte të reja e po ashtu edhe për albumin që pritet ta lansojë së shpejti.

Të fundit

Deputetja beqare e LDK-së shijon skijimin

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Saranda Musliu ka gjetur kohë edhe për pak relaks. Ajo ka postuar një fotografi në qendrën turistike në Brezovicë. Vlen...

Qeveria shkarkon Bordin e Telekomit

Qeveria e Kosovës ka shkarkuar bordin e ndërmarrjes publike Telekomi. Ministrja e Tregtisë dhe Ekonomisë, Rozeta Hajdari ka thënë se kjo është domosdoshmëri.“Ndërmarrja është në...

Policja Valdete Bllaca ndoqi 14 seanca tek psikologu, detaje të reja për vrasjen në Gjilan

Policia e Kosovës ka dhënë detaje sa i përket gjendjes mendore të Valdete Bllacës e cila dyshohet se ka privuar nga jeta katër familjarët...

Vajtimi për ndihmë: Pas këtyre fjalëve fshihen depresioni dhe idetë vetëvrasëse

“Crisis Text Line”, organizatë joprofitabile, e cila u ofron këshillime personave në momente krize, ka publikuar se si sillen tinejxherët nga Amerika kur përgatiten...

Butrint Imeri dhe Ermal Fejzullahu publikojnë këngën ‘Për një dashuri’

Hitin e vjetër ‘Për një dashuri’, këngëtari i mirënjohur Butrint Imeri e sjell në një version të ri. Kënga është bashkëpunim me Ermal Fejzullahun. Për...