ELITA RUDI SHKËLQEN, ATRAKTIVE DHE ME STIL ÇDO HERË

Që kur u bë nënë ajo është tërhequr nga ekrani, por ka vazhduar të jetë afër adhuruesve përmes rrjeteve sociale.

Bëhet fjalë për moderatoren e njohur shqiptare, Elita Rudi e cila është mjaft e komentuar për secilën paraqitje që bën.

Prezantuesja e cila ka më shumë se gjysmë milioni ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, sjell imazhe dhe video të shumta, teksa së fundi ka filluar të realizojë edhe “vlog”.

Në një postim që ka bërë këtë herë, Elita pozoi në ashensor para pasqyrës, derisa shihet e veshur me stil dhe tejet atraktive.

Ndërkohë, Elita nuk ka treguar ende nëse planifikon të rikthehet me ndonjë emision televiziv./I

Të fundit

Genc Prelvukaj dhe Sinan Vllasaliu publikojnë këngën “Hallall e ke”

Ka disa ditë që është paralajmëruar bashkëpunimi në mes dyshes Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj. Ata tashmë e kanë lansuar këngën e tyre të re...

IKShP: Ju lutemi mos dilni aty ku ka grumbuj njerëzish, mund të shkaktoni shpërthim epidemik!

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës, sërish u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve,  që të mos dalin jashtë shtëpive të tyre, transmeton...

Presidenti ua kërkoi mandatarin, kjo është përgjigja nga VV

Partia e parë e dalë nga zgjedhjet e gjashtë tetorit, Lëvizja Vetëvendosje do të duhet që të propozojë një mandatar të ri, pas mocionit...

SHITËSIT E FIDANËVE NË KRUSHË KONFIRMOHEN ME KORONAVIRUS, KËRKOHET QË BLERËSIT TË PARAQITEN NË QKMF

Kryetari i Këshillit të fshatit Krushë e Madhe, Selami Hoti, ka njoftuar qytetarët se dy shitës të fidanëve në Malishevë kanë rezultuar pozitivë për...

“E shpëtuam babën”, Mozzik me fjalë prekëse nga spitali

Dy reperët e njohur shqiptar, Mozzik dhe Getinjo, së fundmi janë përballur me diçka shumë të rëndë. Babai i tyre Gazmend Aliu ka pësuar infarkte...