Uncategorized

5 ushqime për të rritur hormonet e lumturisë tuaj

Në ndjekjen e pafundme të lumturisë, ne jemi gjithmonë në kërkim të mënyrave të reja për të rritur gëzimin natyrshëm. Ushqimet që hamë kanë shumë...

Vjollca Shala emërohet U.D. e Kryeshefit Ekzekutiv të Postës

Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Postës së Kosovës, sot ka mbajtur mbledhjen e radhës në të cilën ka pranuar dorëheqjen e dy zyrtarëve...

Këto janë komunat ku u konfirmuan 142 rastet e reja me koronavirus në Kosovë

Edhe 142 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë. Si rëndom, edhe kësaj radhe Prishtina prinë me më...

Ish -Ministri Lluka thotë se ka marrë vaksinën ruse, pastaj bën një shpjegim

Ish-ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, sot gjatë ditës në llogarinë e tij zyrtare në twitter ka thënë se bashkë me familjen e tij...

Zemaj: Situata me COVID-19 është e menaxhueshme

Në Komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, është duke raportuar ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj rreth menaxhimit të situatës me COVID-19. Ai ka thënë se...
- Advertisement -
- Advertisement -

Most Commented

5 ushqime për të rritur hormonet e lumturisë tuaj

Në ndjekjen e pafundme të lumturisë, ne jemi gjithmonë në kërkim të mënyrave të reja për të rritur gëzimin natyrshëm. Ushqimet që hamë kanë shumë...

Vjollca Shala emërohet U.D. e Kryeshefit Ekzekutiv të Postës

Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Postës së Kosovës, sot ka mbajtur mbledhjen e radhës në të cilën ka pranuar dorëheqjen e dy zyrtarëve...

Këto janë komunat ku u konfirmuan 142 rastet e reja me koronavirus në Kosovë

Edhe 142 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë. Si rëndom, edhe kësaj radhe Prishtina prinë me më...

Ish -Ministri Lluka thotë se ka marrë vaksinën ruse, pastaj bën një shpjegim

Ish-ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, sot gjatë ditës në llogarinë e tij zyrtare në twitter ka thënë se bashkë me familjen e tij...

Deputeti Gjyshinca tregon si u sulmua nga Kujtim Shala e Arben Gashi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Gazmend Gjyshinca në një konferencë për media ka folur për përplasjen që ka ndodhur pas komisionit për Punë të Jashtme...

Skandaloze/ Shifrat alarmante të COVID-19 nuk i frikësojnë pejanët, organizojnë dasmë në qendër të qytetit

Qeveria e Kosovës ka ndaluar organizimet ku përfshihen numër i madh personash. Masat e qeverisë thonin se do të ketë dënime të ashpra për...

Qeveria merr 18 mijë euro për çdo viktimë nga Covid”/ Dyshimet e mjekut: Pse u rrit numri i vdekjeve

Mjeku urolog, Artan Koni, ka hedhur dyshime të forta mbi numrin e vdekjeve nga koronavirusi në vendin tonë. I ftuar në emisionin “Kjo Javë”, në...

Loredana mesazh për Mozzikun përmes Kiddës?

Bashkëpunimi i suksesshëm mes Mozzik dhe Kidës, duket se ka rënë në sy të Loredanës. Reperja ka publikuar një video në Instastory, ku shfaqet duke...

Dani përfundon në spital

Këngëtari Ramadan Krasniqi ka konfirmuar se i është nënshtruar një operacioni, Krasniqi, që njihet edhe si Dani, ka shkruar se pasi që i është nënshtruar...

Fotografi të lisit të rrëzuar në Prishtinë nga shiu dhe stuhia e sotme

Për shkak të stuhisë dhe shiut që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Prishtinë, është rrëzuar një lis. Stuhia dhe shiu i mbrëmjes së të...

Vdes një person në Podujevë, rrokulliset me traktor

Një person ka vdekur në Orllan të Podujevës si rezultat i një aksidenti me traktor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Bajram Krasniqi nga...

Gjenden shëndosh e mirë tre fëmijët që u raportuan të zhdukur në Bardhosh

Tre fëmijët që u raportuan të zhdukur sot në Bardhosh, janë gjetur shëndosh e mirë. Sipas lajmërimit, ata nga ora 08:00 e mëngjesit kishin shkuar...
- Advertisement -

Editor Picks

5 ushqime për të rritur hormonet e lumturisë tuaj

Në ndjekjen e pafundme të lumturisë, ne jemi gjithmonë në kërkim të mënyrave të reja për të rritur gëzimin natyrshëm. Ushqimet që hamë kanë shumë...

Vjollca Shala emërohet U.D. e Kryeshefit Ekzekutiv të Postës

Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Postës së Kosovës, sot ka mbajtur mbledhjen e radhës në të cilën ka pranuar dorëheqjen e dy zyrtarëve...

Këto janë komunat ku u konfirmuan 142 rastet e reja me koronavirus në Kosovë

Edhe 142 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë. Si rëndom, edhe kësaj radhe Prishtina prinë me më...
- Advertisement -