Premierliga

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...

Britania e Madhe planifikon të infektojë qëllimisht kandidatët për vaksinën antiCOVID-19

Gazeta britanike ‘Financial Times’ njoftoi se do të zhvillohet një provë klinike në Britaninë e Madhe, gjatë së cilës vullnetarët do të infektohen qëllimisht...

Moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme: Shi dhe rënie temperaturash

Dy ditët në vijim mot i ndryshueshëm me reshje lokale shiu. Në fundjavë cikloni nga Italia sjell mot vjeshtor, me shi dhe rënie të...
- Advertisement -
- Advertisement -

Most Commented

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...

Britania e Madhe planifikon të infektojë qëllimisht kandidatët për vaksinën antiCOVID-19

Gazeta britanike ‘Financial Times’ njoftoi se do të zhvillohet një provë klinike në Britaninë e Madhe, gjatë së cilës vullnetarët do të infektohen qëllimisht...

Arsenali i do 23 milionë euro për Mkhitaryanin

“Topçinjtë” janë të gatshëm ta shesin mesfushorin ofanziv, i cili këtë sezon është i huazuar tek Roma Arsenali është i gatshëm ta shesë Henrikh Mkhitaryanin,...

Napoli e shet Koulibalyn vetëm për 150 milionë euro

Klubi italian i ka shtuar kërkesat për qendërmbrojtësin, i cili kërkohet nga gjigantët e futbollit evropian Napoli është i gatshëm ta shesë Kalidou Koulibalyn gjatë verës...

Pogba planifikon të largohet nga Man Utd

Mesfushori francez e ka ndarë mendjen: gjatë verës do të transferohet në një klub tjetër evropian Paul Pogba nuk e sheh të ardhmen e tij në...

Barça e preferon Martinezin para Aubameyangut

Gjiganti katalunas është i interesuar ta transferojë verën që vjen pasardhësin e Luis Suarezit. Kampioni spanjoll e preferon sulmuesin argjentinas të Interit Barcelona po planifikon ta...

Lautaro kushton 110 milionë euro, tërhiqet Man Utd

“Djajtë e Kuq” nuk janë të gatshëm të shpenzojnë aq shumë para për sulmuesin argjentinas, të cilin e duan edhe Barcelona dhe Manchester City Interi...

Juve interesohet për Jorginhon

Trajneri Maurizio Sarri e do mesfushorin e natyralizuar italian, me të cilin kishte punuar në të kaluarën Juventusi nuk ka hequr dorë ende nga Jorginho,...

Guardiola: Perez duhet të më telefonojë personalisht mua për De Bruynen

Trajneri spanjoll dëshiron të flasë personalisht me presidentin e Real Madridit për mesfushorin belg Pep Guardiola thotë se ai duhet ta marrë personalisht një telefonatë...

Juventusi nuk e do me çdo kusht Pogban

“Bianconeri” nuk janë të gatshëm të shpenzojnë shumë para për mesfushorin kualitativ francez, të cilin e do edhe Real Madridi Eksperienca e Paul Pogbas në...
- Advertisement -

Editor Picks

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...
- Advertisement -