Manchester United

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...

Britania e Madhe planifikon të infektojë qëllimisht kandidatët për vaksinën antiCOVID-19

Gazeta britanike ‘Financial Times’ njoftoi se do të zhvillohet një provë klinike në Britaninë e Madhe, gjatë së cilës vullnetarët do të infektohen qëllimisht...

Moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme: Shi dhe rënie temperaturash

Dy ditët në vijim mot i ndryshueshëm me reshje lokale shiu. Në fundjavë cikloni nga Italia sjell mot vjeshtor, me shi dhe rënie të...
- Advertisement -
- Advertisement -

Most Commented

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...

Britania e Madhe planifikon të infektojë qëllimisht kandidatët për vaksinën antiCOVID-19

Gazeta britanike ‘Financial Times’ njoftoi se do të zhvillohet një provë klinike në Britaninë e Madhe, gjatë së cilës vullnetarët do të infektohen qëllimisht...

Lautaro kushton 110 milionë euro, tërhiqet Man Utd

“Djajtë e Kuq” nuk janë të gatshëm të shpenzojnë aq shumë para për sulmuesin argjentinas, të cilin e duan edhe Barcelona dhe Manchester City Interi...

Juventusi nuk e do me çdo kusht Pogban

“Bianconeri” nuk janë të gatshëm të shpenzojnë shumë para për mesfushorin kualitativ francez, të cilin e do edhe Real Madridi Eksperienca e Paul Pogbas në...

Eriksen zbulon përse s’iu bashkua Man Unitedit, përkundër bisedimeve

Mesfushori i Interit, Christian Eriksen, e ka pranuar se kishte mbajtur bisedime me Manchester Unitedin për një kalim të mundshëm në Old Trafford, por...

Ighalo: Rashfordi, lojtari më i mirë në Evropë për momentin

Odion Ighalo thotë se Marcus Rashfordi mund të jetë lojtari më i mirë në Evropë për momentin, por beson se ai vetë do të...

Gjashtë klube të Premierligës e duan Muriqin

Sulmuesi kosovar mund të transferohet në Premierligën angleze gjatë verës që vjen. Atë e duan edhe në Francë dhe në Gjermani Klubet angleze i janë...

“Manchester Unitedi s’është më tërheqës për sulmuesit më të mirë në botë”

Kalimi i Odion Ighalos në Manchester United në ditën e fundit të afatit kalimtar të futbollistëve është dëshmi se ky klub nuk është më...

Dy klube në garë për të padëshiruarin e Man United, Jesse Lingard

Atletico Madridi dhe Roma janë duke udhëhequr në garë për mesfushorin e Manchester Unitedit, Jesse Lingard, sipas ESPN-së. Aftësitë dhe cilësitë e përfaqësuesit të Anglisë...

Man Utd, i gatshëm ta rivalizojë Chelsean për Sanchon

Talenti anglez po shkëlqen në fanellën e Borussia Dortmundit dhe gjatë verës mund të rikthehet në Premierligë Manchester United është i gatshëm a lansojë një ofertë...
- Advertisement -

Editor Picks

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...
- Advertisement -