Futboll

HALIL THAÇI KANDIDAT NGA KASTRIOTI PËR ZGJEDHJET E 14 SHKURTIT

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Kastriot ka propozuar kryetarin e qendrës Halil Thaçin kandidat për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 14 shkurtit. Strukturat e...

Arrihet koalicioni në mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

Sot gjatë orëve të mëngjesit ka ndodhur një takim larg vëmendjes së publikut në mes të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, thonë burimet e...

Albright: Kosovës nuk mund t’i thuhet bëni të gjitha vet

Ish-sekretarja e shtetit amerikan, Medeleine Albright në një konferencë dyditore në kuadër të Javës së Gruas, ku po merr pjesë edhe ish-presidentja Atifete Jahjaga,...

“Nesër në 15:00”, gjithçka që duhet të dini për tërheqjen e 10 % nga Trusti

Zëdhënësi i Fondit Pensional të Kosovës (TRUST), Jeton Demi ka dhënë detaje për mënyrën e aplikimit të qytetarëve për të tërhequr 10% e kontributeve...

Podujeva thyen tabunë e bastioneve politike, priten ndryshime dramatike të pushteteve në zgjedhjet e ardhshme lokale

Fatin e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në komunën e Podujevës, komunë kjo që llogaritej bastion i saj, do të mund ta kenë edhe...
- Advertisement -
- Advertisement -

Most Commented

HALIL THAÇI KANDIDAT NGA KASTRIOTI PËR ZGJEDHJET E 14 SHKURTIT

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Kastriot ka propozuar kryetarin e qendrës Halil Thaçin kandidat për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 14 shkurtit. Strukturat e...

Arrihet koalicioni në mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

Sot gjatë orëve të mëngjesit ka ndodhur një takim larg vëmendjes së publikut në mes të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, thonë burimet e...

Albright: Kosovës nuk mund t’i thuhet bëni të gjitha vet

Ish-sekretarja e shtetit amerikan, Medeleine Albright në një konferencë dyditore në kuadër të Javës së Gruas, ku po merr pjesë edhe ish-presidentja Atifete Jahjaga,...

“Nesër në 15:00”, gjithçka që duhet të dini për tërheqjen e 10 % nga Trusti

Zëdhënësi i Fondit Pensional të Kosovës (TRUST), Jeton Demi ka dhënë detaje për mënyrën e aplikimit të qytetarëve për të tërhequr 10% e kontributeve...

Liverpooli i ofron Van Dijkut kontratë pesëvjeçare, rroga është marramendëse!

“Reds” duan ta “blindojnë” mbrojtësin më të mirë në botë me një kontratë afatgjate Liverpool po përgatitet t’ia ofrojë Virgil van Dijkut një kontratë të re...

Coutinho s’është pishman që u largua nga Liverpooli

Ylli brazilian ndihet i lumtur me suksesin e ish-klubit të tij, duke insistuar se arritjet e “Reds” nuk janë të befasishme Philippe Coutinho nuk është...

“Valon Berisha e bëri Fortunën më të fortë”

Ish-bashkëlojtari i Valon Berishës tek Salzburgu, Stefan Lainer e ka lavdëruar futbollistin kosovar, për të cilin thotë se e ka bërë më të fortë...

Reali interesohet për Donnarumman

Në mungesë të sukseseve në sezonet e fundit, portieri italian mund të largohet nga “Rossoneri” gjatë verës Gianluigi Donnarumma mund të largohet nga Milani në...

Arsenali i do 23 milionë euro për Mkhitaryanin

“Topçinjtë” janë të gatshëm ta shesin mesfushorin ofanziv, i cili këtë sezon është i huazuar tek Roma Arsenali është i gatshëm ta shesë Henrikh Mkhitaryanin,...

Neuer dëshiron të qëndrojë në Bayern

Portieri gjerman nuk e ka ndërmend të largohet nga gjiganti gjerman përkundër arritjes së portierit Alexander Nubel Manuel Neuer dëshiron të qëndrojë edhe për një...

Dybala flet me Juven për kontratën e re

Paulo Dybala duket se do ta ketë të ardhmen e lidhur me Juventusin, shkruan Gazeta Express. Sulmuesi argjentinas ishte pranë largimit nga Torino gjatë verës së...

Napoli e shet Koulibalyn vetëm për 150 milionë euro

Klubi italian i ka shtuar kërkesat për qendërmbrojtësin, i cili kërkohet nga gjigantët e futbollit evropian Napoli është i gatshëm ta shesë Kalidou Koulibalyn gjatë verës...
- Advertisement -

Editor Picks

HALIL THAÇI KANDIDAT NGA KASTRIOTI PËR ZGJEDHJET E 14 SHKURTIT

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Kastriot ka propozuar kryetarin e qendrës Halil Thaçin kandidat për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 14 shkurtit. Strukturat e...

Arrihet koalicioni në mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

Sot gjatë orëve të mëngjesit ka ndodhur një takim larg vëmendjes së publikut në mes të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, thonë burimet e...

Albright: Kosovës nuk mund t’i thuhet bëni të gjitha vet

Ish-sekretarja e shtetit amerikan, Medeleine Albright në një konferencë dyditore në kuadër të Javës së Gruas, ku po merr pjesë edhe ish-presidentja Atifete Jahjaga,...
- Advertisement -