SPORT

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...

Britania e Madhe planifikon të infektojë qëllimisht kandidatët për vaksinën antiCOVID-19

Gazeta britanike ‘Financial Times’ njoftoi se do të zhvillohet një provë klinike në Britaninë e Madhe, gjatë së cilës vullnetarët do të infektohen qëllimisht...

Moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme: Shi dhe rënie temperaturash

Dy ditët në vijim mot i ndryshueshëm me reshje lokale shiu. Në fundjavë cikloni nga Italia sjell mot vjeshtor, me shi dhe rënie të...
- Advertisement -
- Advertisement -

Most Commented

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...

Britania e Madhe planifikon të infektojë qëllimisht kandidatët për vaksinën antiCOVID-19

Gazeta britanike ‘Financial Times’ njoftoi se do të zhvillohet një provë klinike në Britaninë e Madhe, gjatë së cilës vullnetarët do të infektohen qëllimisht...

Tyson Fury kampion i WBC, gjunjëzon Wilderin dhe fiton me TKO

Tyson Fury është kampioni i ri i WBC në kategorinë e rëndë në boks. ‘Gypsy King’ ka arritur të mposht Deontay Wilder, me anë të...

Fiziku mbresëlënës i Wilderit para meçit ndaj Furyt, kampioni ka shtuar masën muskulore

Duke qenë se në duelin e tyre të parë, Deontay Wilder nuk arriti ta nokautonte Tyson Furyn, edhe pse e rrëzoi dy herë, ai...

Arbër Zeneli i jep fund vuajtjeve, kthehet atëherë kur Kosova ka më së shumti nevojë

Zeneli të dielën do të zbresë për herë të parë në fushë që pas lëndimit në qershor të vitit 2019. Futbollisti i Kombëtares së Kosovës,...

FFK, projekt të ri për zhvillimin e futbollit të femrave

Federata e Futbollit e Kosovës do të nisë një projekt të ri për zhvillimin e futbollit të femrave, në kuadër të programit HatTrick të...

Në Shkup do të ketë policë të Kosovës gjatë ndeshjes së Kombëtares me Maqedoninë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, ka bërë të ditur se do të jenë në Maqedoni për ndeshjen që Kosova do ta zhvillojë...

Yulia, lojtarja e hockeyt që po “çmend” Instagramin me format e saj!

Quhet Yulia Ushakova, është lojtare e hockey-t në akull e cila si sulmuese te skuadra ruse e Spartakut të Moskës. Ajo është një yll brenda...

Valverde thotë se Reali është favorit për ta fituar La Ligën

Valverde mendon se Reali është favoriti numër një për të triumfuar në Spanjë. Pak kohë pas shkarkimit nga Barcelona, për rezultate negative, Ernesto Valverde është rikthyer të...

Ibra vs Cristiano, Milan vs Juventus – formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Juventusit. Në ‘San Siro’, nga ora 20:45, do të zhvillohet gjysmëfinalja e parë e Kupës së Italisë mes Milanit...
- Advertisement -

Editor Picks

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...
- Advertisement -