SHOWBIZ

HALIL THAÇI KANDIDAT NGA KASTRIOTI PËR ZGJEDHJET E 14 SHKURTIT

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Kastriot ka propozuar kryetarin e qendrës Halil Thaçin kandidat për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 14 shkurtit. Strukturat e...

Arrihet koalicioni në mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

Sot gjatë orëve të mëngjesit ka ndodhur një takim larg vëmendjes së publikut në mes të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, thonë burimet e...

Albright: Kosovës nuk mund t’i thuhet bëni të gjitha vet

Ish-sekretarja e shtetit amerikan, Medeleine Albright në një konferencë dyditore në kuadër të Javës së Gruas, ku po merr pjesë edhe ish-presidentja Atifete Jahjaga,...

“Nesër në 15:00”, gjithçka që duhet të dini për tërheqjen e 10 % nga Trusti

Zëdhënësi i Fondit Pensional të Kosovës (TRUST), Jeton Demi ka dhënë detaje për mënyrën e aplikimit të qytetarëve për të tërhequr 10% e kontributeve...

Podujeva thyen tabunë e bastioneve politike, priten ndryshime dramatike të pushteteve në zgjedhjet e ardhshme lokale

Fatin e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në komunën e Podujevës, komunë kjo që llogaritej bastion i saj, do të mund ta kenë edhe...
- Advertisement -
- Advertisement -

Most Commented

HALIL THAÇI KANDIDAT NGA KASTRIOTI PËR ZGJEDHJET E 14 SHKURTIT

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Kastriot ka propozuar kryetarin e qendrës Halil Thaçin kandidat për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 14 shkurtit. Strukturat e...

Arrihet koalicioni në mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

Sot gjatë orëve të mëngjesit ka ndodhur një takim larg vëmendjes së publikut në mes të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, thonë burimet e...

Albright: Kosovës nuk mund t’i thuhet bëni të gjitha vet

Ish-sekretarja e shtetit amerikan, Medeleine Albright në një konferencë dyditore në kuadër të Javës së Gruas, ku po merr pjesë edhe ish-presidentja Atifete Jahjaga,...

“Nesër në 15:00”, gjithçka që duhet të dini për tërheqjen e 10 % nga Trusti

Zëdhënësi i Fondit Pensional të Kosovës (TRUST), Jeton Demi ka dhënë detaje për mënyrën e aplikimit të qytetarëve për të tërhequr 10% e kontributeve...

UPSSS/ Bëri “namin” në emisionin e njohur, zbulohet se kush është e fejuara e Andit (Foto)

Prej kohësh në rrjetet sociale është diskutuar se Andi i “Përputhen” është i fejuar. “Kryefjala News” ka mësuar se e fejuara e Andit quhet Leutrime,...

Arrestohet Naser Qeli

Policia ka konfirmuar arrestimin e Naser Gashit, i njohur si Naser Qeli. Të shtunën rreth mesnatës, Naser Gashi kishte hyrë në ndërtesën ku ndodhet redaksia...

Publikohet video e Morena Tarakut në shtrat

Morena Taraku duket tejet seksi në videon e fundit. Morena Taraku ka zgjedhur që nëpërmjet publikimit të një videoje në Instagram ta marrë gjithë vëmendjen,...

Heidi Lushtaku mbështet publikisht Haxhi Krasniqin, a janë pajtuar dyshja?

Heidi mbrëmjen e djeshme e mbështeti vazhdimisht ish-të fejuarin e saj. Haxhi Robin Krasniqi është kampioni i ri në peshën gjysmë të rëndë, në IBO...

Naser Qeli ishte i martuar me një grua me mbulesë para se të kurorëzohej me Aida Doçi

Këngëtarja Aida Doçi është martuar me menaxherin e saj shumëvjeçar Naser Qelin në Stamboll. Gazeta Express gjatë ditë ka raportuar se burri i këngëtares...

Publikohet dueti i shumëpritur mes Fifit dhe Ermal Fejzullahut

Fifi dhe Ermali sjellin këngën “Përjetësi”. Ermal Fejzullahu dhe Filloreta Raçi-Fifi para pak ditësh kishin konfirmuar se po sjellin projektin “Përjetësi”, shkruan lajmi.net. Kënga në fjalë...

Shkurte Gashi po bëhet nënë, zbulohet gjinia e foshnjës

Shkurte Gashi po bëhet nënë për herë të parë.Burime për Gazeta Blic bëjnë të ditur se këngëtarja 36 vjeçare po bëhet nënë e një...

Fjolla Morina pranon se është në lidhje me biznesmenin kosovar

Zbardhet i plotë vendimi i gjyqtares së Kukësit, Merita Karaj, që urdhëroi në 22 shtator 2020 lirimin nga qelia të këngëtares Fjolla Morina, ndërsa...
- Advertisement -

Editor Picks

HALIL THAÇI KANDIDAT NGA KASTRIOTI PËR ZGJEDHJET E 14 SHKURTIT

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Kastriot ka propozuar kryetarin e qendrës Halil Thaçin kandidat për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 14 shkurtit. Strukturat e...

Arrihet koalicioni në mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

Sot gjatë orëve të mëngjesit ka ndodhur një takim larg vëmendjes së publikut në mes të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, thonë burimet e...

Albright: Kosovës nuk mund t’i thuhet bëni të gjitha vet

Ish-sekretarja e shtetit amerikan, Medeleine Albright në një konferencë dyditore në kuadër të Javës së Gruas, ku po merr pjesë edhe ish-presidentja Atifete Jahjaga,...
- Advertisement -