LIFESTYLE

Testet e dhuruara sot nga Gjermania, të negociuara në kohën e Arben Vitisë

Gjermania i ka dhuruar 6 mijë teste për coronavirus Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike. Ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Held, tha se ky donacion...

Digjen dy vetura të familjes së Sabit Gecit

Persona të panjohur kanë djegur dy vetura të familjes së Sabit Gecit. Njëra veturë e tipit Audi pronë e Sabit Geci dhe një tjetër...

Isa Mustafa infektohet me COVID-19

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur vet ai në një postim...

Në pritje të 170 eurove, mijëra qytetarë po shikojnë sot fytyrën e vërtetë të deputetëve kosovarë

Dje në ora 10:00 ka nisur një seancë maratonike e cila po vazhdon edhe sot. Qytetarët mund të jenë ndjerë të zhgënjyer kur ratifikimi...

Vuçiqi pas samitit virtual: Serbia s’pranon ultimatum

Përfundon “samiti virtual” i Parisit, Vuçiqi thotë se Serbia s’pranon ultimatum Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar të premten se shteti i tij është...
- Advertisement -
- Advertisement -

Most Commented

Testet e dhuruara sot nga Gjermania, të negociuara në kohën e Arben Vitisë

Gjermania i ka dhuruar 6 mijë teste për coronavirus Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike. Ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Held, tha se ky donacion...

Digjen dy vetura të familjes së Sabit Gecit

Persona të panjohur kanë djegur dy vetura të familjes së Sabit Gecit. Njëra veturë e tipit Audi pronë e Sabit Geci dhe një tjetër...

Isa Mustafa infektohet me COVID-19

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur vet ai në një postim...

Në pritje të 170 eurove, mijëra qytetarë po shikojnë sot fytyrën e vërtetë të deputetëve kosovarë

Dje në ora 10:00 ka nisur një seancë maratonike e cila po vazhdon edhe sot. Qytetarët mund të jenë ndjerë të zhgënjyer kur ratifikimi...

Gruaja që ka ndërruar burra: Të pasurit janë të dobët në shtrat

Thonë se paratë nuk mund ta blejnë dashurinë. E këtë më së miri e dëshmon Jana Hocking. Gruaja 34-vjeçare thotë se burrat e pasur janë...

Partnerja juaj ka më pak mundësi të ju tradhtojë nëse e bëni këtë gjë në shtrat

Ndaloni partneren tuaj të ju tradhtojë duke e bërë këtë mes çarçafëve. Një studim i ri zbuloi se seks oral është vërtetuar se i ndalon...

4 këshilla për t’u ngritur në këmbë kur një histori dashurie merr fund

Si të mblidhni veten kur një histori merr fund? Me kohën, me një moshë më të pjekur dhe me të edhe lloji i marrëdhënies që...

Si t’i tregoni dikujt atë që dëshironi në shtrat

Nëse keni qenë të uritur nga seksi për kohëzgjatjen e pandemisë, hera e parë që do të ktheheni në çarçafë ka të ngjarë të...

Pozicioni seksual që nxjerr ‘egërsi’ tek çiftet

Pas izolimit nga pandemia është koha për t’ju trajtuar në një pozicion seksi këtë fundjavë. Frisk është lëvizja e re e pastër për pozicionin tonë...

4 mënyrat që mund të mbani në formë lidhjen tuaj të gjatë

Nëse jeni në një lidhje që një kohë të gjatë apo edhe të martuar, e vërteta është që gjërat mund të bëhen të mërzitshme. Zgjoheni...

Vjosa Osmani i reagon ashpër Hashim Thaçit: Sonte, gjarpri paska provuar të kafshojë nderin e familjes sime

Pas deklaratës së Hashim Thaçit se familjarët e Vjosa Osmanit kanë bashkëpunuar me Serbinë ka ardhur reagimi i Vjosa Osmanit.“Sonte, gjarpri paska provuar të...

Fotografi shokuese! Përdori këtë ilaç, vajza pëson djegie të tmerrshme në trup

Një reagim të pabesueshëm pati trupi i 25-vjeçares Yothika Kaewkham, kur kjo e fundit përdori ibuprofen.E reja nga Tajlanda kishte dhimbje koke dhe shkoi...
- Advertisement -

Editor Picks

Testet e dhuruara sot nga Gjermania, të negociuara në kohën e Arben Vitisë

Gjermania i ka dhuruar 6 mijë teste për coronavirus Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike. Ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Held, tha se ky donacion...

Digjen dy vetura të familjes së Sabit Gecit

Persona të panjohur kanë djegur dy vetura të familjes së Sabit Gecit. Njëra veturë e tipit Audi pronë e Sabit Geci dhe një tjetër...

Isa Mustafa infektohet me COVID-19

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur vet ai në një postim...
- Advertisement -