LIFESTYLE

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...

Britania e Madhe planifikon të infektojë qëllimisht kandidatët për vaksinën antiCOVID-19

Gazeta britanike ‘Financial Times’ njoftoi se do të zhvillohet një provë klinike në Britaninë e Madhe, gjatë së cilës vullnetarët do të infektohen qëllimisht...

Moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme: Shi dhe rënie temperaturash

Dy ditët në vijim mot i ndryshueshëm me reshje lokale shiu. Në fundjavë cikloni nga Italia sjell mot vjeshtor, me shi dhe rënie të...
- Advertisement -
- Advertisement -

Most Commented

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...

Britania e Madhe planifikon të infektojë qëllimisht kandidatët për vaksinën antiCOVID-19

Gazeta britanike ‘Financial Times’ njoftoi se do të zhvillohet një provë klinike në Britaninë e Madhe, gjatë së cilës vullnetarët do të infektohen qëllimisht...

Kaia Gerber: Prerja e flokëve më ndryshoi jetën

Kaia Gerber ka treguar se si prerja e flokëve ia ka ndryshuar jetën. Modelja Kaia Gerber kohët e fundit ka eksperimentuar me flokët duke i...

Si ta largoni dhimbjen e kokës për pesë minuta, pa pilula

Kur keni dhimbje koke dhe pilula që ju nevojitet nuk e keni afër, situata duket e pashpresë. Por, ekziston një mënyrë shkencore për të...

Çfarë tregojnë pjesët e trupit për karakterin tuaj?

A e dini se pjesë të trupit tonë mund të zbulojnë shumë për ne? Nëse doni të zbuloni disa gjëra në lidhje me një person...

Pozicioni seksual i ‘stuhisë’ po bën që çiftet të tronditen me kënaqësi

A do ta provonit këtë pozicion? Në vend që të hipni në shtrat, është një lëvizje në këmbë që kërkon që gruaja të përkulet mbi...

Gjashtë ushqime për të mposhtur menopauzën

Zonja, të gjithë keni përjetuar ulje-ngritjet që lidhen me ciklin menstrual. Midis ngërçeve dhe lëkundjeve të humorit, shpesh ëndërroni për ditët kur këto simptoma nuk...

Pse flokët tuaj bëhen shpejt me yndyrë?

Nëse keni vërejtur që flokët tuaj janë me yndyrë ditën pas larjes, dhe përveç kësaj, duket shumë e pajetë, ka shumë të ngjarë të...

5 shenjat që ju tregojnë se marrëdhënia juaj po shkon në nivelin tjetër

Ne të gjithë hyjmë në marrëdhënie për shumë arsye të ndryshme, por faktori kryesor kontribues për ne që të hyjmë në diçka kaq serioze...

Veprimet që nuk duhet t’i bëni asesi para se të flini, për gjumë të rehatshëm

Ne të gjithë kemi nevojë për të, por jo gjithçka bëjmë si duhet. Përderisa shumica e njerëzve barazojnë gjumin e mirë me arritjen e...
- Advertisement -

Editor Picks

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete...

Gjuriq i reagon Hotit për njohjen e ndërsjellë: Mos flisni kotësira

Drejtori i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Kryeministri, Avdullah Hoti, po mashtron popullin e tij, por edhe ndërkombëtarët...

Viti i ri akademi fillon më 1 tetor, ligjëratat do të mbahen online

Studentët e vitit të parë nuk do të fillojë ligjëratat për shkak që akoma nuk ka përfunduar procesi i regjistrimit. Më 1 tetor do të...
- Advertisement -