Aktori turk pret flokët dhe heq mjekrën, atëherë ‘çmendi’ vajzat, sot nuk njihet më

Aktori turk, Can Yaman, pas rolit në serialin “Erkenci kus” u kthye në një nga aktorët më të njohur dhe fama e tij e kaloi Turqinë.

Can Yaman tashmë njihet në të gjithë botën dhe vajzat çmenden pas tij. Mirëpo së fundmi aktori ka bërë një ndryshim drastik në pamje.

Can Yaman ka prerë flokët dhe ka hequr mjekrën sepse do të nisë ushtrinë.

Mediat turke bëjnë të ditur se aktori do e bëjë shërbimin ushtarak në Izmir.

Ka qenë berberi i tij që ka postuar një foto krah aktorit i cili thuajse nuk njihet me pamjen e re.

 

Të fundit

50 vjeçarja seksi, Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një...

Rama i hakmerret Kurtit që kundërshtoi minishengenin në Munih, e quan ngatërrestar

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama vazhdon të sulmojë homologun e tij nga Kosova Albin Kurti, për shkak se ky i fundit kundërshtoi minishengenin. Kryeministri...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte...

Vuçiq sulmon Kurtin e Thaçin: Janë mashtrues, i regjistruan me telefon takimet e mbyllura në Munih

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka akuzuar presidentin dhe kryeministrin e Kosovës se i kanë regjistruar me telefona takimet e mbyllura në Konferencën e...

Shkrimtari serb i bën një kërkesë Kurtit: Zoti kryeministër, padite Serbinë, jeni vonuar shumë

Milos Ciric, shkrimtar serb dhe aktivist për të drejtat e njeriut, ka uruar qytetarët e Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë. Ai në një opinion...