2.5 milionë shikime dhe 100 mijë pëlqime për një ditë për ‘lakmitarët’ Tayna e Mozzik

Tayna dhe Mozzik kanë publikuar dje një hit të madh me titullin ‘Edhe ti’.

Përveç hit në Kosovë, kënga që dyshja Tayna dhe Mozzik kanë publikuar saktësisht para 24 orëve, tashmë është një hit edhe në vendet tjera të Evropës.

Sapo është publikuar, videoja e këngës ‘Edhe ti’ është bërë top trend në Gjermani dhe Zvicër, shkruan Gazeta Express.

Videoja ka arritur të marrë 2.5 milionë shikime në vetëm 24 orë dhe mbi 100 mijë pëlqime e mijëra komente.

Në komente vërehet se kanë vërshuar njerëz që shkruajnë në gjuhën gjermane, ndërsa shumica prej tyre komentojnë se si kjo këngë është dedikim i Mozzik për Loredanën

Të fundit

Dhimbja e kësaj pjese të fytyrës mund të jetë simptomë e koronavirusit

Një shkencëtar i të dhënave ka pohuar se rezultatet e kërkimit në Google nga e gjithë bota mund të jenë thelbësore për përcaktimin e...

Një i infektuar nga Peja në gjendje të rëndë, pesë të tjerët po trajtohen në shtëpi

Njëri prej pacientëve të infektuar me koronavirus nga komuna e Pejës, i cili është duke u trajtuar në Klinikën Infektive në Prishtinë është në...

Nëna e Pep Guardiolës vdes nga COVID-19

Nëna e trajnerit spanjoll të futbollit, Pep Guardiola, ka vdekur sot, si pasojë e sëmundjes me COVID-19, raportojnë mediat angelze. Sipas Sky Sport, klubi anglez i...

Fifi e pranon se është e dashuruar, mes lotësh rrëfen planet për dasmën

Fifi përlotet teksa flet për mashkullin që dashuron. Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi gjatë intervistës më të fundit me Ardit Gjebrean rrëfeu shumë...

Thaçi i kërkon Lumezit të ndërmarrë veprime ndaj Agim Bahtirit: Unë dhe familja ndihemi te kërcënuar nga deklaratat e tij

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka deponuar Kallëzim Penal në Prokurorinë e Shtetit kundër kryetarit të Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtirit, pas...