E premte, 5 Qershor, 2020

Quni: Ishim ne që vulosëm fitoren e Haskukës, ai vendosi që tash e tutje të rrugëtojë pa ne

Kryetari i Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, njëherësh ministër i Mbrojtjes i Kosovës, Anton Quni, ka dhënë detaje rreth prishjes së...

Haxhi Shala “kërcënon” Fatmir Limajn: Nëse nuk ndodh kjo në Nisma unë largohem

Deputeti i NISMA Socialdemokrate, Haxhi Shala ka komentuar edhe emrin e zëvendëskryeministres nga partia e tij.Shala në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV...

Veseli: Qeveria Hoti do të kolapsojë shumë shpejt, do të punojmë për zgjedhje

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka folur për qeverinë e re të Kosovës. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka komentuar qeverinë e...

Bashkëshortja e ish-kryeministrit Kurti boton libër

Bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, Rita ka botuar libër. Kështu bëri të ditur vet Kurti në një postim në Facebook, ku tha se...

​MPJ thirrje bashkatdhetarëve: Mos u nisni drejt Kosovës pa dokumentacion të rregullt

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës i fton të gjithë bashkatdhetarët që të mos nisen drejt Kosovës pa dokumentacion...

Haxhi Shala “kërcënon” Fatmir Limajn: Nëse nuk ndodh kjo në Nisma unë largohem

Deputeti i NISMA Socialdemokrate, Haxhi Shala ka komentuar edhe emrin e zëvendëskryeministres nga partia e tij.Shala në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV...

Rivendoset flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë

Është rivendosur flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë, i cili së fundi ishte larguar nga aty. Gjatë ditës së sotme u bë diskutim i...

Adelina Ismaili mahnit me dukjen në imazhin e fundit

Adelina duket në formë të mirë në fotografinë e fundit. Adelina Ismaili është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në vend,...

Veseli: Qeveria Hoti do të kolapsojë shumë shpejt, do të punojmë për zgjedhje

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka folur për qeverinë e re të Kosovës. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka komentuar qeverinë e...

Bashkëshortja e ish-kryeministrit Kurti boton libër

Bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, Rita ka botuar libër. Kështu bëri të ditur vet Kurti në një postim në Facebook, ku tha se...

Sport

Paulo Dybala, ka dalë pozitiv në testin për virusin për të katërtën herë

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala, ka dalë pozitiv në testin për virusin Covid-19 për të katërtën herë në gjashtë javë, sipas programit televiziv spanjoll...
- Advertisement -

Rivendoset flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë

Është rivendosur flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë, i cili së fundi ishte larguar nga aty. Gjatë ditës së sotme u bë diskutim i...

Adelina Ismaili mahnit me dukjen në imazhin e fundit

Adelina duket në formë të mirë në fotografinë e fundit. Adelina Ismaili është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në vend,...

Veseli: Qeveria Hoti do të kolapsojë shumë shpejt, do të punojmë për zgjedhje

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka folur për qeverinë e re të Kosovës. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka komentuar qeverinë e...

Lajme

Haxhi Shala “kërcënon” Fatmir Limajn: Nëse nuk ndodh kjo në Nisma unë largohem

Deputeti i NISMA Socialdemokrate, Haxhi Shala ka komentuar edhe emrin e zëvendëskryeministres nga partia e tij.Shala në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV...

Rivendoset flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë

Është rivendosur flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë, i cili së fundi ishte larguar nga aty. Gjatë ditës së sotme u bë diskutim i...

Adelina Ismaili mahnit me dukjen në imazhin e fundit

Adelina duket në formë të mirë në fotografinë e fundit. Adelina Ismaili është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në vend,...

Veseli: Qeveria Hoti do të kolapsojë shumë shpejt, do të punojmë për zgjedhje

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka folur për qeverinë e re të Kosovës. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka komentuar qeverinë e...

Bashkëshortja e ish-kryeministrit Kurti boton libër

Bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, Rita ka botuar libër. Kështu bëri të ditur vet Kurti në një postim në Facebook, ku tha se...
- Advertisement -

Lexo

Haxhi Shala “kërcënon” Fatmir Limajn: Nëse nuk ndodh kjo në Nisma unë largohem

Deputeti i NISMA Socialdemokrate, Haxhi Shala ka komentuar edhe emrin e zëvendëskryeministres nga partia e tij.Shala në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV...

Rivendoset flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë

Është rivendosur flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë, i cili së fundi ishte larguar nga aty. Gjatë ditës së sotme u bë diskutim i...

Adelina Ismaili mahnit me dukjen në imazhin e fundit

Adelina duket në formë të mirë në fotografinë e fundit. Adelina Ismaili është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në vend,...
- Advertisement -

Showbiz

Adelina Ismaili mahnit me dukjen në imazhin e fundit

Adelina duket në formë të mirë në fotografinë e fundit. Adelina Ismaili është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në vend,...

Rivendoset flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë

Është rivendosur flamuri i UÇK-së në oborrin e qeverisë, i cili së fundi ishte larguar nga aty. Gjatë ditës së sotme u bë diskutim i...

Adelina Ismaili mahnit me dukjen në imazhin e fundit

Adelina duket në formë të mirë në fotografinë e fundit. Adelina Ismaili është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në vend,...

Veseli: Qeveria Hoti do të kolapsojë shumë shpejt, do të punojmë për zgjedhje

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka folur për qeverinë e re të Kosovës. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka komentuar qeverinë e...

Bashkëshortja e ish-kryeministrit Kurti boton libër

Bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, Rita ka botuar libër. Kështu bëri të ditur vet Kurti në një postim në Facebook, ku tha se...

Shëndetësi

Prapë Arta, tregon belin e hollë seksi në fotot e fundit

Modelja dhe aktorja kosovare Arta Nitaj vazhdon me fotot e saj seksi nëpër rrjetet sociale Bukuroshja pejane kësaj here ka zgjedhur që ta tregoj trupin...

Pse na skuqet dhe nxehet veshi papritur nganjëherë?

Janë tri pjesë të veshit: veshi i brendshëm, i mesëm dhe i jashtëm, i cili është pjesa e vetme të cilën mund ta shihni....

Kaq të shëndetshëm qenkan trangujt: Pasi t’i lexoni 6 përfitimet nga ta, tash e tutje do të hani çdo ditë

Që nga kohërat e lashta, trangujt janë përdorur si vakte të ngrënieve apo edhe në mjekësin tradicionale. Trangujt kryesisht janë përdorur në vende ku...

Çfarë është sulmi në tru dhe cilat janë simptomat?

Sulmi në tru është urgjencë mjekësore dhe ndër shkaktarët kryesorë të vdekjeve në botë. Sulmet në tru shkaktohen kur enët e gjakut në tru shpërthejnë,...

Nga bishtat e qershive zieni çaj dhe pini çdo ditë, ja ç’do ndodh me organizmin tuaj

Pema e preferuar e muajit maj – qershitë, filluan sezonin e tyre dhe tashmë po kënaqemi me frytet e para të shijshme Megjithatë, të gjithë...